Manicure Katowice – to pielęgnacja dłoni, która jest ważna dla każdego z nas. Nasze dłonie to wizytówka nas samych, a zadbane paznokcie są jej nieodłącznym elementem.
Chwile spędzone w naszym salonie dają miłe wytchnienie od codziennych obowiązków, oraz pozwalają dłoniom i paznokciom  nabrać blasku. Wykonując  systematycznie manicure – pielęgnujemy swoje paznokcie i sprawiamy, że zawsze są odżywione i zadbane.

Katowice Manicure

Manicure w naszym salonie w Katowicach wykonujemy indywidualnie oraz dopasowujemy do każdego klienta. Liczymy się z Twoimi preferencjami i stylem.
Pracujemy wyłącznie na ekologicznych i wegańskich produktach. Dbamy o każdy szczegół i detal wykonywanej usługi.
Podstawą w naszym salonie jest bezpieczeństwo oraz zdrowie naszych klientów. Wszystkie narzędzia, których używamy są sterylizowane. Jeżeli chodzi o akcesoria jednorazowe, są one otwierane tuż przed wykonaniem usługi.

Oddając swoje dłonie w nasze ręce możesz liczyć na profesjonalizm i staranność. Wiemy, że dla każdego z Was manicure, to cos więcej niż klasyczne malowanie paznokci. Jest to sztuka pielęgnacji i stylizacji – na której znamy się najlepiej. Podczas manicure w naszym salonie Wy będziecie mogli się odprężyć, a my zajmiemy się resztą.

Manicure Katowice - Rodzaje:

Manicure pielęgnacyjny / z malowaniem

To kompleksowy rytuał pielęgnacyjny dla paznokci. Polega na opracowaniu płytki paznokciowej. Może być wykonany w wersji z malowaniem lub bez.  

Manicure Męski

To zabieg dedykowany panom. Polega na wycinaniu skórek, opiłowaniu płytki paznokcia  całkowitym opracowaniu płytki oraz odżywieniu paznokcia.

Manicure japoński

Manicure japoński, wzmacnia i pielęgnuje paznokcie. Jego zaletą jest proste wykonanie i brak chemii.

Olejowanie paznokci

To nasz autorski zabieg. Odżywia i wzmacnia paznokcie. Polega na indywidualnym dobraniu olejów do płytki. Zabieg działa również doskonale nawilżająco na skórki wokół paznokcia.

IBX

Jest to innowacyjny system regenerujący płytkę paznokciową. IBX niweluje mikrouszkodzenia paznokci oraz chroni płytkę podczas stylizacji paznokcia.

Manicure hybrydowy

To chyba najbardziej znany zabieg na paznokcie. Manicure hybrydowy wykonuje się podobnie jak manicure tradycyjny. Z tą różnicą, że przy hybrydzie wykorzystujemy stosowanie promieni ultrafioletowych w celu utrwalenia koloru na płytce paznokcia.

Manicure Katowice Centrum

Manicure w samym centrum Katowic! Do naszych salonów szybko i łatwo dojedziesz samochodem oraz komunikacją miejską. Miejsce parkingowe znajdziesz bez problemu. Osoby odwiedzające salon znajdujący się w Silesia City Center, mogą skorzystać z parkingu znajdującego się w galerii. Jeżeli natomiast wybierasz się do nas komunikacją miejską, podpowiadamy, że dojeżdżają do nas: (Silesia City Center) tramwaje 11, 19, 6; autobusy 673, 674; (Francuska Park) autobusy 110; 600. Do zobaczenia 😊

Manicure Katowice - Nasze realizacje

Manicure - Korzyści z usługi

Satysfakcja w 100 procentach

Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn jesteś niezadowolona /ny z naszych usług, wykonujemy usługę ponownie lub zwracamy Ci pieniądze.

Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości, ekologicznych preparatach oraz urządzeniach. Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów. 

Dbałość o detale

Dokładamy wszelkiej staranności do wykonywania naszych usług. Dbamy o najmniejszy szczegół przy wykonywaniu manicure.

Manicure Katowice - Cennik Francuska

MANICURE

 • PIELĘGNACYJNY / Z MALOWANIEM 60/70 zł
 • MĘSKI 65 zł
 • JAPOŃSKI 80 zł
 • OLEJOWANIE PAZNOKCI 80 zł
 • IBX 80 zł
 • HYBRYDOWY 110 zł
 • HYBRYDOWY ZE WZMNOCNIENIEM 130 zł

Manicure Katowice - Cennik Silesia

MANICURE

 • PIELĘGNACYJNY / Z MALOWANIEM 70/90 zł
 • MĘSKI 70 zł
 • JAPOŃSKI 80 zł
 • OLEJOWANIE PAZNOKCI 80 zł
 • IBX 90 zł
 • HYBRYDOWY 125 zł
 • HYBRYDOWY ZE WZMNOCNIENIEM 140 zł

Polecamy także

Pedicure Katowice

W salonie Nail Room wykonujemy również pedicure. Dłonie prawie zawsze idą w parze ze stopami. Jeżeli również o nie chcesz zadbać zapraszamy. 

Bądź na bieżąco

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

* Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności i plików cookies.