Pedicure Katowice – to pielęgnacja stóp, która jest priorytetem dla wielu kobiet, a także mężczyzn. Zabieg pedicure umożliwia zatroszczenie się o stopy w sposób kompleksowy. Co więcej, pozwala przywrócić niesamowitą gładkość stóp. Chwile spędzone w naszym salonie dają miłe wytchnienie od codziennych obowiązków oraz pozwalają stopom i paznokciom nabrać blasku. Wykonując systematycznie pedicure – pielęgnujemy swoje paznokcie i sprawiamy, że zawsze są odżywione i zadbane. Poznaj naszą ofertę i różne metody przez nas stosowane.

Katowice Pedicure

Pedicure w naszym salonie w Katowicach wykonujemy indywidualnie oraz dopasowujemy do każdego klienta. Liczymy się z Twoimi preferencjami i stylem.

Zdrowe, zadbane stopy to podstawa dobrego samopoczucia. W Nail-Room dbamy o każdy szczegół i detal wykonywanej usługi. Pracujemy wyłącznie na ekologicznych i wegańskich produktach.

Podstawą w naszym salonie jest bezpieczeństwo oraz zdrowie naszych Klientów. Wszystkie narzędzia, których używamy są sterylizowane. Akcesoria, których używamy są jednorazowe – otwierane tuż przed wykonaniem usługi.

Twoje stopy i paznokcie będą w dobrych rękach. Możesz liczyć na staranność i profesjonalizm. Pedicure, to sztuka pielęgnacji i stylizacji, na której znamy się najlepiej. Regularna pielęgnacja stóp – poprzez zabieg pedicure, sprawi, że będą one odżywione i zadbane.

Pedicure Katowice - Rodzaje:

Pedicure pielęgnacyjny / z malowaniem

To kompleksowy zabieg dla paznokci. Polega na opracowaniu płytki paznokciowej. Może być wykonany w wersji z malowaniem lub bez.  

Pedicure Męski

To zabieg dedykowany panom. Polega na skróceniu, opiłowaniu, oczyszczeniu paznokci oraz odżywieniu ich.

Pedicure japoński

Pedicure japoński wzmacnia i pielęgnuje osłabione oraz łamliwe paznokcie. Jego zaletą jest proste wykonanie i brak chemii. Jego zadaniem jest odżywienie płytki paznokcia.

Olejowanie paznokci

To autorski zabieg Nail-Room. Odżywia i wzmacnia paznokcie. Indywidualnie dobieramy olej do rodzaju płytki paznokcia. Zabieg działa również doskonale nawilżająco na skórki wokół paznokcia.

IBX

Jest to innowacyjny, dwuczęściowy system regenerujący i wzmacniający płytkę paznokciową. IBX niweluje mikrouszkodzenia paznokci oraz chroni płytkę podczas stylizacji paznokcia. W połączeniu z lampą UV produkt sprawia, że paznokcie są naprawdę mocne!

Pedicure hybrydowy

To chyba najbardziej znany i popularny zabieg na paznokcie. Pedicure hybrydowy wykonuje się podobnie jak tradycyjny pedicure. Różnica jest taka, że podczas stylizacji paznokcia stosowana jest lampa UV w celu utwardzenia lakieru na płytce paznokcia.

Pedicure Katowice Centrum

Pedicure w samym centrum Katowic! Do naszych salonów jest szybki łatwy dojazd – samochodem lub komunikacją miejską. Dostępne miejsca parkingowe. Jeżeli umówiłaś/-eś się na zabieg w Silesia City Center –  możesz skorzystać z parkingu galerii handlowej.

Jeżeli postanowisz, wybrać się do nas komunikacją miejską – dojedziesz do nas: (Silesia City Center) tramwaje 11, 19, 6; autobusy 673, 674; (Francuska Park) autobusy 110; 600.

Do zobaczenia 😊

Pedicure Katowice - Nasze realizacje

Pedicure - Korzyści z usługi

Satysfakcja w 100 %

Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn jesteś niezadowolona/-ny z naszych usług, wykonujemy usługę ponownie lub zwracamy Ci pieniądze.

Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości, ekologicznych preparatach oraz urządzeniach. Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów. 

Dbałość o detale

Dokładamy wszelkiej staranności do wykonywania naszych usług. Dbamy o najmniejszy szczegół przy wykonywaniu manicure.

Polecamy także

Manicure Katowice

W salonie Nail Room wykonujemy również manicure. Dłonie zawsze idą w parze ze stopami. Jeżeli również o nie chcesz zadbać zapraszamy do jednego z naszych salonów.

Bądź na bieżąco

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

* Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności i plików cookies.