Stylizacja rzęs Katowice – zapraszamy do salonów Nail Room. Każda kobieta marzy o pięknym, zalotnym spojrzeniu. To właśnie oczy wyrażają wiele emocji i nadają twarzy wyjątkowości. W naszych salonach stawiamy na naturalność. Staramy się uwydatnić piękno naszych klientek naturalnymi sposobami.

Dlatego w naszej codziennej pracy stosujemy takie zabiegi, jak: farbowanie rzęs, laminacja i odżywianie naturalnymi woskami. Zalotka i tusz do rzęs staną się zbędnymi, niepotrzebnymi akcesoriami.

Stylizacja rzęs

Stylizacja rzęs jaką stosujemy w naszych salonach może zdziałać cuda. Naturalne metody, które wykorzystujemy są bardzo dobrą alternatywą dla kobiet, które cenią sobie naturalność, a zarazem pragnące zalotnego spojrzenia – bez efektu sztucznego przedłużania rzęs.

Zabiegi dają efekt podkręcenia, wydłużenia oraz podkreślenia rzęs. Dodatkowo stosując botox – rzęsy dostają kompleks witamin i składników, które regenerują i nawilżają je. Efektem tego są pogrubione i odżywione rzęsy.

Stylizacja rzęs - Rodzaje:

Koloryzacja rzęs

Koloryzacja rzęs to nic innego tylko zafarbowanie rzęs, w celu uwydatnienia spojrzenia i wyeksponowania oczu. Nasze stylistki dobierają właściwy kolor do naturalnej urody klientki.

Laminowanie rzęs

Laminacja rzęs to zabieg, który ma na celu wydłużyć, podkręcić oraz sprawić, aby rzęsy były bardziej wyraziste. Jest to naturalny sposób, aby uzyskać spektakularny efekt zdrowych rzęs.

Laminowanie rzęs i botox

Zabieg laminacja + botox sprawia, że rzęsy stają się bardziej uniesione, pogrubione, przyciemnione oraz dogłębnie odżywione. Nie ma potrzeby ich malowania, ani używania zalotki.

Rzęsy Katowice - Nasze realizacje

Polecamy także

Stylizację rzęs Katowice

W salonie Nail Room wykonujemy również stylizację rzęs. Piękne rzęsy to hipnotyczne spojrzenie i niepowtarzalny urok. Jeżeli również o nie chcesz zadbać zapraszamy. 

Bądź na bieżąco

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

* Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności i plików cookies.