Stylizacja brwi Katowice – zapraszamy do salonów Nail Room. Stylizacja brwi ma długą tradycję. Kobiety od wieków zajmują się tą częścią twarzy. Brwi to ważny element twarzy, dlatego warto zadbać o ich kształt i makijaż. To właśnie one dodają spojrzeniu blasku i mogą wyrażać dużo emocji. W salonach Nail Room zadbamy o to, aby w naturalny sposób podkreślić Twoje brwi i właściwie je odżywić. Poczujesz się pewniej a Twoja twarz stanie się bardziej wyrazista.

Stylizacja brwi

Właściwa stylizacja brwi może czynić cuda. Potrafi ona odmienić, odmłodzić i dodać blasku. Regulacja brwi, nadanie im odpowiedniego kształtu oraz dobranie odpowiedniej barwy koloryzacji – to właśnie podstawowe etapy do pięknych brwi. Zaniedbane brwi mogą wpłynąć nawet na najładniejszy makijaż. Dlatego tak ważne jest o nie zadbać.

Brwi w parze z rzęsami nadają charakter twarzy i spojrzeniu. Odpowiedni kształt brwi to kwestie estetyczne, ale bwi również mogą wymodelować i optycznie wpłynąć na kształt twarzy. Obecnie na czasie są stylizacje, które subtelnie podkreślają naturalny kształt brwi. Podkreśl swoje atuty i zapisz się na wykonanie stylizacji brwi.

Brwi Katowice - Rodzaje:

Naturalna stylizacja brwi

Naturalna stylizacja brwi polega na nadaniu właściwej geometrii brwi, regulacji oraz wykonaniu pielęgnacji.

Męska stylizacja brwi

Panowie również mogą zadbać o swoje brwi. Ujarzmimy i doprowadzimy do porządku brwi. 

Regulacja brwi bez stylizacji

Do tego zabiegu wykorzystujemy wosk oraz pesetę, aby pozbyć się włosków, które zaburzają właściwy wygląd brwi. 

Stulizacja brwi z koloryzacją

W tym zabiegu wykonujemy właściwą geometrię brwi, dobieramy farbkę lub brow henna w celu wykonania koloryzacji.

Koloryzacja brwi z regulacją

Właściwy dobór koloru i wykonanie tonowania, czyli delikatnego i szybkiego odświeżenia koloru brwi. Oprócz tego podczas zabiegu wykonujemy regulację.

Laminowanie brwi

Zabieg laminacji brwi to trwałe ułożenie włosków w odpowiedniej pozycji i w odpowiednim kształcie. Dzięki temu zabiegowi brwi będą wyglądały na gęstsze i bardziej lśniące.

Botox dla brwi

Botox dla brwi to nic innego jak super bomba witaminowa dla brwi. Sprawdzi się u osób, które chciałby wzmocnić efekt laminacji. Włoski zostaną odżywione i będą bardziej elastyczne. 

Szczęście dla brwi

To nasz autorski zabieg polegający na nawilżeniu i odżywieniu brwi. Powoduje on, że włoski stają się miękkie i łatwe do ułożenia.

Manualne rozjaśnianie brwi

Manualne rozjaśnianie brwi jest dedykowane dla osób o bardzo gęstych brwiach. Zabieg ten sprawi, że brwi staną się bardziej miękkie i zadbane.

Stylizacja brwi - Co to jest i dla kogo?

Stylizacja brwi stanowi bardzo ważny element naszego wyglądu. Odpowiednio zadbane i wyeksponowane mogą nadać wyjątkowy charakter twarzy. Taki zabieg skierowany jest do osób, które chcą zadbać o piękny i zdrowy wygląd brwi, ale nie tylko. Dla niektórych to szansa na uzupełnienie ubytków brwi, nieestetyczny wygląd brwi, jasne i mało widoczne włoski. Stylizacja brwi może trwać od 15-45 minut, w zależności od wybranego zabiegu.

Stylizacja brwi Katowice - Nasze realizacje

Polecamy także

Stylizację rzęs Katowice

W salonie Nail Room wykonujemy również stylizację rzęs. Piękne rzęsy to hipnotyczne spojrzenie i niepowtarzalny urok. Jeżeli również o nie chcesz zadbać zapraszamy. 

Bądź na bieżąco

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

* Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności i plików cookies.