Pedicure hybrydowy Katowice, czyli pedicure na dłużej. Ta usługa to ostatnio najnowszy trend w stylizacji paznokci stóp. Hybrydowy pedicure jest bowiem trwalszy niż zwykłe, tradycyjne lakiery. Dzięki utwardzeniu ich w lampie UV – kolor na paznokciach może utrzymywać się nawet do miesiąca. Zadbaj o swoje stopy w naszych salonach Nail Room w Katowicach. Pedicure hybrydowy doda Twoim stopom blasku i estetycznego wyglądu. Będziesz mogła cieszyć się swoją stylizacją paznokci o wiele dłużej.

Zapraszamy do naszych salonów. Umów się na wizytę.

Pedicure hybrydowy wzory

Pedicure hybrydowy charakteryzuje się tym, że lakiery do jego wykonania mają niesamowicie szeroką gamę kolorów. Każda z naszych klientek znajdzie swój wymarzony kolor. A do tego nasze stylistki zaproponują ciekawe wzory, które w połączeniu z oryginalnymi kolorami stworzą wyjątkowy duet. W naszych salonach poczujesz odpowiedni klimat – odpowiadający porze roku lub nawiązujący do jakiegoś wydarzenia. Każdy czas rządzi się swoimi prawami i kolorami. Dlatego też wykonamy pedicure według Twoich wytycznych, ale możemy również podpowiedzieć i nawiązać do letniego lub zimowego klimatu.  

Pedicure hybrydowy Katowice - Krok po kroku

Jak przygotowujemy Twoje paznokcie do wykonania pedicure hybrydowego?
– Na początek musimy przygotować płytkę paznokcia, aby móc położyć na nią lakier.
– Następnie opracowujemy skórki wokół paznokci.
– wybieramy odpowiedni kolor, ustalamy ewentualne wzorki na paznokciach.
– nakładamy lakier hybrydowy.
– utwardzamy lakier, z wykorzystaniem lampy UV.
Gotowe!

Pedicure hybrydowy Katowice - Nasze realizacje

Pedicure hybrydowy - Korzyści z usługi

Satysfakcja w 100 %

Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn jesteś niezadowolona/-ny z naszych usług, wykonujemy usługę ponownie lub zwracamy Ci pieniądze.

Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości, ekologicznych preparatach oraz urządzeniach. Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów. 

Dbałość o detale

Dokładamy wszelkiej staranności do wykonywania naszych usług. Dbamy o najmniejszy szczegół przy wykonywaniu manicure.

Polecamy także

Manicure hybrydowy Katowice

W salonie Nail Room wykonujemy również manicure hybrydowy. Dłonie zawsze idą w parze ze stopami. Jeżeli również o nie chcesz zadbać zapraszamy do jednego z naszych salonów. Do zobaczenia!

Bądź na bieżąco

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

* Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności i plików cookies.