Paznokcie żelowe Katowice
– trwały i mocny manicure żelowy.

W naszych salonach Nail Room w Katowicach możesz profesjonalnie zadbać o swoje dłonie. Paznokcie żelowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne i długotrwałe przebywanie w wodzie. Wykonujemy manicure żelowy samodzielnie lub połączony z zabiegami pielęgnacyjnymi, dzięki którym możesz odżywić płytkę paznokcia oraz dłonie.

Zapraszamy do Nail Room. Umów się na wizytę.

Katowice paznokcie żelowe

Manicure żelowy to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zapewnić sobie efekt pięknie wypielęgnowanych paznokci do 3 tygodni lub dłużej i pragną większej trwałości niż przy manicure hybrydowym. Żele na paznokciach utwardzane są w lampie LED, a dodatkowo żel może służyć jako przedłużenie naturalnej długości paznokci (paznokcie żelowe przedłużane). 

W ramach manicure żelowego zajmujemy się także wycinaniem skórek i pielęgnacją płytki paznokcia. Z pomocą żelu możliwe jest również osiągnięcie pożądanego kształtu paznokcia.

Korzystamy z żelu transparentnego i półtransparentnego (mlecznego). W naszych salonach kosmetycznych Nail Room w Katowicach korzystamy jedynie ze sprawdzonych przez lata produktów i lakierów od firm takich, jak:

  • SPN

W pracy używamy jedynie profesjonalny sprzęt do manicure żelowego. Wykonujemy estetyczne i naturalne stylizacje żelowe. Nie robimy grubych i sztucznych paznokci, które źle się prezentują.

Manicure żelowy a hybrydowy

Główną różnicą między manicure żelowym a hybrydowym jest to, że żel pozwala zbudować paznokieć, nadać mu pożądany kształt oraz przedłużyć naturalną płytkę. Podczas manicure hybrydowego nie ma takiej możliwości. Paznokcie żelowe to także częsty wybór osób, które mają słabe i krótkie paznokcie, które często się rozdwajają i łamią. 

Paznokcie żelowe Katowice - dezynfekcja i sterylizacja

Dobrze wiemy, jak ważna jest higiena i bezpieczeństwo pracy, szczególnie podczas wykonywania paznokci żelowych. W trosce o dłonie naszych klientów po każdym zabiegu dokładnie dezynfekujemy wszystkie narzędzia oraz miejsce pracy z pomocą preparatów bakteriobójczych. Wykorzystujemy jednorazowe narzędzia, pilniki i polerki, które po każdym zabiegu wyrzucamy. Narzędzia metalowe poddawane są procesom dezynfekcji i sterylizacji. Chcemy, by nasi klienci czuli się w naszych salonach Nail Rooom w pełni bezpiecznie.

Manicure żelowy - wzory

Paznokcie żelowe, jakie oferujemy, mogą być w różnych wzorach i kształtach. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów i chętnie realizujemy nawet śmiałe propozycje. Nasze stylistki paznokci są bardzo dokładne i tworzą piękne wzory na paznokciach żelowych. 

Paznokcie żelowe Katowice - Nasze Realizacje

Manicure Hybrydowy Katowice Centrum
Nasze Salony

Zapraszamy do salonów Nail Room, które znajdują się w centralnej części Katowic (Manicure Francuska Katowice oraz Manicure Silesia Katowice). Dogodny dojazd i lokalizacja, najwyższa jakość usług oraz atrakcyjne ceny.

Dlaczego Nail Room?

Satysfakcja w 100 %

Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn jesteś niezadowolona /ny z naszych usług, wykonujemy usługę ponownie lub zwracamy Ci pieniądze.

Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości ekologicznych preparatach oraz urządzeniach. Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów. 

Dbałość o detale

Dokładamy wszelkiej staranności do wykonywania naszych usług. Dbamy o najmniejszy szczegół przy wykonywaniu manicure.

Paznokcie żelowe - cena

Manicure żelowy cena – w naszych salonach oferujemy usługi w atrakcyjnych cenach i najwyższej jakości. Powierzając nam swoje paznokcie możesz mieć pewność, że są one w dobrych rękach. Sprawdź dokładne cenniki obowiązujące w naszych salonach

Sprawdź też

W ofercie mamy różne zabiegi z zakresu manicure. Sprawdź, jakie możliwości oferujemy w salonach Nail Room w Katowicach.

Bądź na bieżąco

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

* Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności i plików cookies.