NCLA prosto z Los Angeles

 

NCLA to, założona w 2008 roku w Downtown Los Angeles, marka prestiżowych kosmetyków do paznokci.

Oferta NCLA obejmuje lakiery do paznokci dla kobiet, specjalną linię lakierów dla mężczyzn, zmywacze do paznokci, kremy, peelingi, olejki do skórek.

 

baner z lakierami NCLA

 

 

Lakiery "wegańskie" NCLA, naturalne lakiery bez toksyn

 

Lakiery bez toksycznych związków chemicznych

Wszystkie lakiery NCLA produkowane są na bazie naturalnych składników, a co się z tym wiąże nie posiadają szkodliwych toksyn. Podczas malowania paznokci, ani po wyschnięciu nie emitują szkodliwych dla zdrowia oparów. Zaliczane są do kategorii lakierów wegańskich czyli naturalnych.

 

 

NAIL ROOM Maciejek & Sojka partner NCLA

 

Profesjonalizm usług manicure w salonach NAIL ROOM Maciejek & Sojka pozwolił nam na uzyskanie statusu przedstawiciela marki NCLA na Śląsku. Dzięki temu posiadamy dostęp do pełnej oferty. Na zamówienie dostarczymy zainteresowanym lakiery, zmywacze do paznokci, kremy, peelingi, olejki do skórek.

NCLA NAIL ROOM KTW Fashion Week 2018

NAIL ROOM NCLA lifesabeach dntcallpeachy

 

 

Duża trwałość lakierów NCLA

Tworzone tak, aby dać Ci poczucie komfortu w przeróżnych sytuacjach.

Manicure musi sprawdzić się w różnych okolicznościach. Na co dzień, na spotkaniu towarzyskim, oraz na imprezie w tłumie gości. Dlatego lakiery NCLA zostały opracowane w nowatorski sposób. Warstwa lakieru pokrywająca paznokieć jest bardzo trwała, nie pęka i nie odpryskuje. Trwałość lakierów potwierdzają gwiazdy światowej sceny muzycznej, które na koncerty i najważniejsze wydarzenia towarzyskie stosują lakiery do paznokci marki NCLA.

Lakiery NCLA są po to, by zachwycały

Tworzone według najnowszych trendów mody i stylizacji lakiery, są wspaniałą ozdobą paznokci.

Kiedy idziemy na spotkanie biznesowe, gdzie wymagany jest klasyczny wygląd stosujemy stonowany, pastelowy kolor paznokci, który wspaniale będzie się prezentwał i wzbudzi dyskretny podziw. Na sylwestra, czy wieczorny wypad ze znajomymi, z oferty NCLA wybierzemy lakiery brokatowe lub hologramowe, bądź postawimy na zdecydowany kolor.

NCLA NAIL ROOM Forgot My Gym Uniform