Manicure hybrydowy Katowice – tradycyjny manicure na dłużej.

Zadbaj o swoje dłonie w naszych salonach Nail Room w Katowicach. Manicure hybrydowy doda Twoim dłoniom blasku i estetycznego wyglądu. Może być połączony z zabiegami pielęgnacyjnymi, by dodatkowo odżywić zmęczoną i/lub uszkodzoną płytkę paznokcia. 

Zapraszamy do naszych salonów. Umów się na wizytę.

Katowice Manicure Hybrydowy

Manicure hybrydowy jest dla wszystkich tych, którzy lubią naturalne paznokcie w kolorze, ale pragną trwałego efektu nawet do 2-3 tygodni. Jest to produkt łączący cechy lakieru i żelu. Hybryda aplikowana jest tak samo jak klasyczny lakier, z tym że utwardzamy go w specjalnej lampie LED, a w przeciwieństwie do żelu jest prosty do usunięcia w zaledwie kilka minut. 

W salonach Nail Room pracujemy wyłącznie na sprawdzonych produktach i lakierach od firm:

  • NCLA,
  • Eclair,
  • SPN,
  • Indigo,
  • LUXIO.

Korzystamy z profesjonalnego sprzętu do manicure, który dokładnie dezynfekujemy i sterylizujemy po każdym użyciu. Pracujemy też na jednorazowych produktach (pilniczki, waciki, patyczki itp.). Bardzo ważne jest dla nas, by stylizacja paznokci wyglądała estetycznie, dlatego przywiązujemy uwagę do szczegółów. Dokładnie opracowujemy płytkę paznokcia – frezujemy, wycinamy skórki, nadajemy kształt – bo wiemy, jak bardzo wpływa to na ostateczny wygląd manicure hybrydowego.

Manicure hybrydowy Katowice - dezynfekcja i sterylizacja

W naszym salonie przywiązujemy szczególną uwagę do bezpieczeństwa i higieny pracy, dlatego wszystkie narzędzia oraz miejsca pracy są poddawane dokładnej dezynfekcji po każdym zabiegu. Stosujemy do tego specjalne preparaty bakteriobójcze. Korzystamy także z jednorazowych narzędzi, takich jak pilniki i polerki, a po każdym zabiegu wyrzucamy je do kosza. Metalowe narzędzia poddajemy procesowi dekontaminacji, czyli dezynfekcji i sterylizacji. Wszystko w trosce o dobro naszych klientów i dbanie o estetykę pracy.

Manicure hybrydowy ze wzmocnieniem

Wykonujemy w naszych salonach także manicure hybrydowy ze wzmocnieniem. Polega on na wykorzystaniu dodatkowo bazy budującej, która nie tylko zwiększa trwałość hybrydy (nawet do 3 tygodni), ale też koryguje kształt paznokcia. Z pomocą bazy tworzymy nadbudowę, co sprawdza się szczególnie w przypadku paznokci płaskich i uszkodzonych. Przywiązujemy uwagę do szczegółów, które wpływają na ostateczny wygląd manicure hybrydowego.

Manicure Hybrydowy Katowice - Nasze Realizacje

Manicure Hybrydowy Katowice Centrum
Nasze Salony

Nasze salony Nail Room zlokalizowane są blisko centrum w Katowicach (manicure Francuska Katowice I manicure Silesia Katowice). Dzięki temu łatwo można do nich dotrzeć z różnych części miasta. 

Dlaczego Nail Room?

Satysfakcja w 100 %

Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn jesteś niezadowolona /ny z naszych usług, wykonujemy usługę ponownie lub zwracamy Ci pieniądze.

Bezpieczeństwo

Pracujemy na najwyższej jakości ekologicznych preparatach oraz urządzeniach. Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów. 

Dbałość o detale

Dokładamy wszelkiej staranności do wykonywania naszych usług. Dbamy o najmniejszy szczegół przy wykonywaniu manicure.

Sprawdź też

W naszych salonach Nail Room wykonujemy różnego rodzaju manicure. Zobacz, jakie zabiegi pielęgnacyjne oferujemy.

Bądź na bieżąco

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

* Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności i plików cookies.